Gizlilik ve İptal Şartları

Gizlilik ve İptal Şartları

 

REZERVASYON VE ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

VİLLA İSTASYONU  hesabına yatırılan, villa/apart/daire bedelinin ön ödeme ( hangi kanaldan yapılmış olursa olsun ) bedeli her ne olursa olsun misafire seyahat başlangıcına 90 günden az süre kaldıysa geri ödenmeyecektir.

İptal koşulları ;

a) Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin iadesi, ilk 24 saat içerisinde yapılan rezervasyonlarda (Giriş tarihi en erken 14 gün içerisindeki olan rezervasyonlarda geçerli değildir.) ve seyahat başlangıcından 90 gün önceye kadar vardır.

b) Seyahat başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa, müşteri, toplam kiralama bedelinin %30’unu ödemek zorundadır.

c) Seyahat başlangıcından önceki 29.gün ile seyahat başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

 

Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedellerinin tamamını VİLLA İSTASYONU’na ödemesi durumunda (EFT ile veya havale ile veya peşin olarak veya kredi kartı ile tek çekim halinde ) ödeme yaptığı andan itibaren villaya/aparta/daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz) u yanacaktır. Geri kalan %70’i (yüzde yetmiş ) müşterinin bildireceği hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir. 

Eğer rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinden 29 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya/aparta/daireye giriş yapılmaz ise ve/veya villada/apartta/dairede hiç konaklama olmaz ise ödenmiş toplam seyahat ücreti müşteriye iade edilmez.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkabilecek olan maddi zarar VİLLA İSTASYONU’na yükletilemez. Bu türde bir maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

Herhangi bir nedenle, villa/apart/daire rezervasyonunun VİLLA İSTASYONU tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart/daire varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

Ayrıca bazı villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilmiştir), ödenmiş olan kaporanın tamamı ve bu villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala veya 60 gün kala villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken villalar/apartlar/daireler için) toplam villa/apart/daireler kiralama bedelinin tamamı, müşteriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiçbir ücret iade edilmez.

Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, VİLLA İSTASYONU, söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu villaya/aparta/daireye başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, VİLLA İSTASYONU ‘nun eline, yazı, ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa/apart/daire’nin iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/daire/apartın kullanılmamasından VİLLA İSTASYONU sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa/apart/dairenin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, VİLLA İSTASYONU’nun bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

VİLLA İSTASYONU, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. VİLLA İSTAYONU hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir. 

VİLLA İSTASYONU, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. 

VİLLA İSTASYONU, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 

VİLLA İSTASYONU‘nun gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.villaistayonu.com.tr” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, VİLLA İSTAYONU’nun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. “www.villaistasyonu.com.tr” sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir.

www.villaistasyonu.com.tr link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. www.villaistasyonu.com.tr, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Whatsapp
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
Rezervasyon Oluştur
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
REZERVASYON DETAYLARI
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
ÖDEME PLANI
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
Toplam Tutar :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
  • KARŞILAŞTIR 3
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz